İade Şartları

www.lalesanat.com web sitesindeki tüm ürünlerin teslimat süreleri ürünlerin ilgili sayfalarında belirtilmiştir ve genelde 1-3 iş günüdür.  Bazı istisnalı ürünler ürün bilgileri bölümünde açık ve net olarak belirtilmektedir.


Üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılan ürünler ile müşterinin kusuru sebebi ile saklama koşullarından dolayı veya kullanıcı hatalarından dolayı bozulan ürünler garanti kapsamı dışında tutulacaktır.


Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız.  https://www.lalesanat.com sipariş yetkilisine müşteri hizmetleri iletişim formu’nu kullanarak  durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.


Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ürünün tarafınıza tam ve sorunsuz olarak teslim edilmiş olduğunu kabul etmiş olursunuz.

İade veya değişimini istediğiniz ürünü kullanılmamış olarak 15 gün içerisinde sürat kargo ile göndermeniz gerekmektedir. 


Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için müşteri hizmetleri iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.